niedziela, 26 marzec 2023, 17:06

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Noc Muzeów 2022 w Wolińskim Parku Narodowym już za nami.
Noc Muzeów 2022 w Wolińskim Parku Narodowym już za nami.

Noc Muzeów 2022 w Wolińskim Parku Narodowym już za nami.

czwartek, 30 czerwca 2022, 21:09 Kategoria: edukacja, przyroda, REGION, społeczeństwo

W sobotę 25 czerwca 2022 r. w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego odbyła się kolejna już Noc Muzeów.

Goście tegorocznego wydarzenia mogli bezpłatnie zwiedzać wystawę przyrodniczą, rozwiązać kartę pracy z zagadkami, obejrzeć film przyrodniczy, wziąć udział w warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez dra Konrada Wrzecionkowskiego – przedstawiciela Błękitnego Patrolu WWF, jak również wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez Międzyzdrojskich zuchów i harcerzy.

Dodatkowo zuchy postanowiły pomóc i w ramach Budżetu Obywatelskiego rozdać gościom Nocy Muzeów budki dla owadów. Dodatkową atrakcją, dla wszystkich chętnych, była wycieczka po mieście kolejką turystyczną.

Sponsorem Głównym Wydarzenia był Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A

Dziękujemy Gościom za liczne przybycie i wspólną zabawę, a współorganizatorom za pracę włożoną w organizację wydarzenia. Zapraszamy na kolejną Noc Muzeów w Wolińskim Parku Narodowym w przyszłym roku.

Noc Muzeów 2022 w Wolińskim Parku Narodowym już za nami. Reviewed by on . W sobotę 25 czerwca 2022 r. w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego odbyła się kolejna już Noc Muzeów. Goście tegorocznego wydarzenia mogli bezpłatn W sobotę 25 czerwca 2022 r. w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego odbyła się kolejna już Noc Muzeów. Goście tegorocznego wydarzenia mogli bezpłatn Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top