wtorek, 21 marzec 2023, 23:54

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Porozmawiajmy o ludziach gór. „Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach”
Porozmawiajmy o ludziach gór. „Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach”

Porozmawiajmy o ludziach gór. „Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach”

czwartek, 30 czerwca 2022, 21:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają 7lipca 2022 r. o godz. 17.00 na letnie spotkanie pt. Porozmawiajmy o ludziach gór. „Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach” autorstwa Anny Król, która będzie motywacją do dyskusji.

Porozmawiamy o tym, co skłaniało kobiety do wyruszania na górskie szlaki. Poznamy pierwsze prekursorki, które podróżowały po górach. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie,jakie tajemnice kryją się w czasie górskich wędrówek. Przyjrzymy się także dawnej mentalności, która przez długi czas uniemożliwiała kobietom wspinaczkę. Bibliotekarze przedstawią także nowości wydawnicze o podobnej tematyce i opowiedzą o interesujących pozycjach książkowych. Zapraszamy serdecznie na to popołudniowe spotkanie i liczymy na miłą atmosferę w czasie rozmowy.

Porozmawiajmy o ludziach gór. „Kamienny sufit. Opowieść o pierwszych taterniczkach” Reviewed by on . Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają 7lipca 2022 r. o godz. 17.00 na letnie spotkanie pt. Porozmawiajmy o ludzi Miejska Biblioteka Publiczna oraz Dyskusyjny Klub Książki w Międzyzdrojach zapraszają 7lipca 2022 r. o godz. 17.00 na letnie spotkanie pt. Porozmawiajmy o ludzi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top