piątek, 1 grudzień 2023, 00:42

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek
Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek

wtorek, 27 września 2022, 19:30 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, REGION, sport

25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski Młodziczek U16 w Lublinie w biegu na dystansie 600m. W biegu finałowym Hania pewnie wygrała uzyskując znakomity czas 1:35,21. Warto dodać, że Hania zdobyła swój pierwszy medal Mistrzostw Polski i to od razu złoty. Na ten wielki sukces nasza zawodniczka pracowała cały rok i tutaj należą się wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa.

Podczas tych samych Mistrzostw wiele emocji dostarczył również Szymon Kozłowski, który w pierwszym dniu zawodów wystartował w biegu na 300m p.pł gdzie z czasem 40,86 (nowy rekord życiowy) zajął wysokie 6. Miejsce w Polsce. Na drugi dzień Szymon wystartował w biegu na 300m ale tym razem bez płotków osiągając rezultat 37,49 (nowy rekord życiowy) co dało mu ostatecznie 16. Miejsce w klasyfikacji.

Kolejną reprezentantką naszego Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Hanna Owczaruk zdobyła w dniach 24-klubu na Mistrzostwach Polski była Nela Zygmunt, która w pierwszym dniu zawodów wystartowała w biegu na 300m ppł-48,69 zajmując 23. Miejsce oraz w skoku wzwyż-154cm zajmując wysokie 9. Miejsce. Warto dodać, że Nela jest rok młodsza i nadal będzie startować w kategorii U16 co daje szanse na wysoką lokatę podczas przyszłorocznych Mistrzostw Polski.

Przy okazji sukcesów naszych zawodniczek i zawodników zachęcamy do udziału w treningach w naszej Akademii i rozpoczęcia przygody z lekkoatletyką na wysokim poziomie (kontakt do trenera tel. 665 722 607). Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Zarząd

AL Międzyzdroje

Hanna Owczaruk Mistrzynią Polski Młodziczek Reviewed by on . 25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski Młodziczek U16 w Lublinie w biegu na dystansie 600m. W biegu finałowym Hania pewnie wygrała uzyskując znakomity czas 25.09.2022 r. złoty medal Mistrzostw Polski Młodziczek U16 w Lublinie w biegu na dystansie 600m. W biegu finałowym Hania pewnie wygrała uzyskując znakomity czas Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top