piątek, 9 czerwiec 2023, 00:03

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny punkt hazardowy w szczecińskim Dąbiu
Nielegalny punkt hazardowy w szczecińskim Dąbiu

Nielegalny punkt hazardowy w szczecińskim Dąbiu

czwartek, 13 października 2022, 19:40 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez KAS.
  • Zabezpieczyliśmy 6 komputerów wykorzystywanych do gier hazardowych oraz gotówkę.
  • Funkcjonariuszy zachodniopomorskiej KAS wspierali szczecińscy policjanci.

Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, Wydziału do Spraw Walki z Przestępczością Gospodarczą zlikwidowała kolejny nielegalny punkt hazardowy. Nieoznakowany lokal znajdował się  w Dąbiu.

W wyniku podjętych działań zabezpieczyliśmy 6 stanowisk komputerowych, modem, telefon komórkowy oraz gotówkę w kwocie 243 zł.

Urządzanie i prowadzenie gier hazardowych bez zezwolenia lub koncesji jest przestępstwem, za które grozi jej teraz wysoka kara finansowa, kara pozbawienia wolności albo obie kary łącznie. Maksymalna kara finansowa może wynosić nawet 28.890.040 zł.

Przypominamy, że odpowiedzialności podlega zarówno urządzanie nielegalnych gier hazardowych (też w Internecie), jak i udział w takich grach.  Uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej stanowi, zgodnie Kodeksem karnym skarbowym, przestępstwo skarbowe zagrożone karą grzywny od 11.120 zł do 4.4780.000 zł.

Maciej Koniuszewski

Izba Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny punkt hazardowy w szczecińskim Dąbiu Reviewed by on . Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez KAS. Zabezpieczyliśmy 6 komputerów wykorzystywanych do gier hazardowych oraz gotówkę. Funkcjonariuszy zachodn Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez KAS. Zabezpieczyliśmy 6 komputerów wykorzystywanych do gier hazardowych oraz gotówkę. Funkcjonariuszy zachodn Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top