piątek, 9 czerwiec 2023, 00:11

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zaproszenie na spotkanie z Michałem Rembasem
Zaproszenie na spotkanie z Michałem Rembasem

Zaproszenie na spotkanie z Michałem Rembasem

środa, 26 października 2022, 18:00 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, kultura i sztuka

Księgarnia „Wiedza” w Kamieniu Pomorskim oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Michałem Rembasem zatytułowane „Pomorze Zachodnie jakiego nie znacie”, które odbędzie się w ten piątek, 28 października, o godz. 18.00 w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej przy ul. Adama Mickiewicza 34.

Michał Rembas jest szczecińskim historykiem, dziennikarzem i przewodnikiem, a także popularyzatorem historii i zabytków Szczecina oraz Pomorza Zachodniego. Napisał m.in. „Zachodniopomorskie tajemnice”, „Cuda na fasadach” czy „Nekropolie. Zabytkowe cmentarze wielokulturowej Polski”. Jest także współautorem książek „Bitwa o Szczecin dzień po dniu” czy „Podziemny Szczecin”.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książek i uzyskania autografu Autora.

MHZK

Zaproszenie na spotkanie z Michałem Rembasem Reviewed by on . Księgarnia „Wiedza” w Kamieniu Pomorskim oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Michałem Rembasem zatytułowane „P Księgarnia „Wiedza” w Kamieniu Pomorskim oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Michałem Rembasem zatytułowane „P Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top