sobota, 2 grudzień 2023, 06:31

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » IV zajęcia w ramach projektu „ Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości – szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D dla dzieci i młodzieży” – Program Społecznik na lata 2022-2024”
IV zajęcia w ramach projektu „ Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości – szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D dla dzieci i młodzieży” – Program Społecznik na lata 2022-2024”

IV zajęcia w ramach projektu „ Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości – szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D dla dzieci i młodzieży” – Program Społecznik na lata 2022-2024”

piątek, 11 listopada 2022, 09:48 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

9 listopada 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się czwarte spotkanie w ramach projektu „Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości – szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D dla dzieci i młodzieży”.

W zajęciach brały udział wcześniej zgłoszone dzieci oraz pracownicy biblioteki. Po podsumowaniu zdobytej wiedzy z ostatnich zajęć, omówienia zadania domowego i uzyskania informacji na temat wyszukiwania potencjalnych projektów do wydruku na różnych stronach i portalach internetowych, odbyła się część praktyczna.

Uczestnicy mieli okazję wykorzystać swoją wiedzę i przełożyć ją na praktykę. Z powodzeniem udało im samodzielnie obsłużyć drukarkę oraz drukować różne przedmioty. Dzieci już stopniowo uzyskują wiedzę, która będzie niezbędna do prezentacji na ostatnich zajęciach pokazowych.

Realizacja projektu ”Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości – szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D dla dzieci i młodzieży” jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Programu Społecznik na lata 2022-2024” zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

@PomorzeZachodnie @PomorzeZachodnieNews #PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #społecznik #KARR

 

 

IV zajęcia w ramach projektu „ Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości – szkolenia, warsztaty, zabawa z drukarkami 3D dla dzieci i młodzieży” – Program Społecznik na lata 2022-2024” Reviewed by on . 9 listopada 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się czwarte spotkanie w ramach projektu „Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości - s 9 listopada 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyło się czwarte spotkanie w ramach projektu „Międzyzdrojska Biblioteka Przyszłości - s Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top