środa, 22 marzec 2023, 01:42

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalny hazard w centrum Szczecina
Nielegalny hazard w centrum Szczecina

Nielegalny hazard w centrum Szczecina

środa, 23 listopada 2022, 17:50 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową (KAS).
  • Zabezpieczyliśmy komputery wykorzystywane do gier, automaty, telefony komórkowe oraz gotówkę.
  • Działania prowadziliśmy wspólnie policjantami z Komendy Policji Szczecin-Śródmieście.

Zlikwidowaliśmy kolejny nielegalny punkt hazardowy w Szczecinie. Funkcjonariusze celno-skarbowi wspólnie z policjantami przeszukali nieoznakowany lokal w centrum Szczecina. W lokalu najpierw doszło do włamania (wybito szyby w oknach), co zostało zgłoszone na Policję. Gdy na miejsce zdarzenia dotarli policjanci, okazało się, że znajduje się tam nielegalny punkt hazardowy.

W lokalu zabezpieczyliśmy osiem komputerów, cztery klasyczne automaty do gier hazardowych, dwa telefony komórkowe oraz gotówkę w kwocie 2.997 zł.
Przypominamy, że odpowiedzialności podlega zarówno urządzanie nielegalnych gier hazardowych (też w Internecie), jak i udział w takich grach.  Uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej stanowi, zgodnie Kodeksem karnym skarbowym, przestępstwo skarbowe zagrożone karą grzywny od 12.039,60 zł do 4.815.084 zł.

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalny hazard w centrum Szczecina Reviewed by on . Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową (KAS). Zabezpieczyliśmy komputery wykorzystywane do gier, au Kolejny nielegalny punkt hazardowy zamknięty przez zachodniopomorską Krajową Administrację Skarbową (KAS). Zabezpieczyliśmy komputery wykorzystywane do gier, au Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top