niedziela, 1 październik 2023, 17:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece
Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece

Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece

piątek, 09 grudnia 2022, 19:42 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spektakl Teatru przy Stoliku. W poniedziałek, 12 grudnia o godzinie 18:00 aktorzy Teatru Współczesnego w Szczecinie, Ewa Sobiech i Konrad Pawicki, przedstawią sztukę „Józef i Maria” Petera Turriniego. Akcja sztuki rozgrywa się w Wigilię. Dwoje samotnych ludzi – sprzątaczka i stróż nocny pracują w centrum handlowym i spędzają tam Wigilię. Rozmowa Józefa i Marii obraca się wokół straconych nadziei i rozczarowań.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne. Spotkanie teatralne będziemy mogli wysłuchać i obejrzeć dzięki wsparciu finansowemu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Kamieniu Pomorskim.

Teatr przy Stoliku w Kamieńskiej Bibliotece Reviewed by on . Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spektakl Teatru przy Stoliku. W poniedziałek, 12 grudnia o godzinie 18:00 aktorzy Teat Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spektakl Teatru przy Stoliku. W poniedziałek, 12 grudnia o godzinie 18:00 aktorzy Teat Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top