sobota, 23 wrzesień 2023, 03:36

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Warsztaty z makram
Warsztaty z makram

Warsztaty z makram

środa, 14 grudnia 2022, 20:26 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

W dniach 12 i 13 marca 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach  odbyły się rodzinne warsztaty rękodzielnicze robienia makram. Prowadzące warsztaty Beata Klawa i Bogumiła Popko z Koła Gospodyń w Wiejskich „Wiklina” w Wapnicy, pokazały w jaki sposób należy prawidłowo zaplatać sznurki.

Uczestnicy z wykorzystaniem umiejętności zaplatania podstawowego splotu, wykonali makramowe skrzaty oraz łapacze snów. Tworzenie wiązanych dekoracji cieszyło uczestników w różnym wieku. Pojawili się u nas dorośli i dzieci!Każdy uczestnik wyszedł z gotowym rękodziełem.

Bardzo dziękujemy prowadzącym za jakże cudowne warsztaty. Z pewnością nie są to ostatnie warsztaty, na które będziemy mieli przyjemność zaprosić KGW „Wiklina” z Wapnicy oraz mieszkańców i gości. Do zobaczenia wkrótce!

Materiały plastyczne na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy bibliotece w Międzyzdrojach.

Bibliotekarze

Warsztaty z makram Reviewed by on . W dniach 12 i 13 marca 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach  odbyły się rodzinne warsztaty rękodzielnicze robienia makram. Prowadzące wars W dniach 12 i 13 marca 2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach  odbyły się rodzinne warsztaty rękodzielnicze robienia makram. Prowadzące wars Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top