niedziela, 1 październik 2023, 18:04

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Fabryka ozdób Piernikowych”
„Fabryka ozdób Piernikowych”

„Fabryka ozdób Piernikowych”

czwartek, 22 grudnia 2022, 18:07 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

19 grudnia 2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Fabryka Ozdób Piernikowych”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W rodzinnej atmosferze dzieci i dorośli dekorowali piernikowe ozdoby choinkowe. Dzieci zabrały wykonane przez siebie prace do domu, by ozdobić świąteczne domy.

Nasi goście przeznaczyli część pierniczków  seniorom z Dziennego Klubu Seniora+ w Policach oraz Klubu Seniora+ w Międzyzdrojach. Materiały zostały zakupione przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach. Serdecznie dziękujemy.

Bibliotekarze

„Fabryka ozdób Piernikowych” Reviewed by on . 19 grudnia 2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Fabryka Ozdób Piernikowych”. Zajęcia cieszyły się ogromnym 19 grudnia 2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Fabryka Ozdób Piernikowych”. Zajęcia cieszyły się ogromnym Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top