niedziela, 4 czerwiec 2023, 07:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne Warsztaty Plastyczne „Dzień Babci i Dziadka” – 12 stycznia 2023 r.
Rodzinne Warsztaty Plastyczne „Dzień Babci i Dziadka” – 12 stycznia 2023 r.

Rodzinne Warsztaty Plastyczne „Dzień Babci i Dziadka” – 12 stycznia 2023 r.

sobota, 14 stycznia 2023, 21:10 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

12 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W rodzinnej atmosferze dzieci i dorośli robili biżuterię, pudełeczka prezentowe oraz kolorowe serca ze styropianu i cekinów.

Dzieci zabrały wykonane przez siebie prace do domu, by wręczyć je później ukochanym babciom i dziadkom.Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspaniale spędzony czas!

Materiały zostały zakupione przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy Bibliotece w Międzyzdrojach.

 

Rodzinne Warsztaty Plastyczne „Dzień Babci i Dziadka” – 12 stycznia 2023 r. Reviewed by on . 12 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Zajęcia cieszyły 12 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach zorganizowano Rodzinne Warsztaty Plastyczne pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Zajęcia cieszyły Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top