czwartek, 1 czerwiec 2023, 12:14

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Noc Karnawałowa w międzyzdrojskiej bibliotece
Noc Karnawałowa w międzyzdrojskiej bibliotece

Noc Karnawałowa w międzyzdrojskiej bibliotece

środa, 25 stycznia 2023, 19:31 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

20 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się Noc Karnawałowa. Był to czas pełen atrakcji dla naszych młodych czytelników.

Pracownicy biblioteki przygotowali mini spektakl, podczas którego przenieśliśmy się do Krainy Czarów, gdzie zatrzymał się czas… Poznaliśmy przygody Alicji, Królowej Kier, Kapelusznika i Królika.

Śmiechu było co nie miara!Graliśmy w memory,tykającą bombę, śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy z balonami, wykonaliśmy przepiękne brokatowe maski karnawałowe. Było bardzo wesoło, kolorowo i brokatowo! Odbyły się również taneczne zabawy z wykorzystaniem klanzy, chusty animacyjnej.

Przyszedł także czas na konkurs na najlepszy i najciekawszy strój karnawałowy. Bibliotekarze mieli bardzo trudne zadanie do wykonania, ale wspólnymi siłami udało nam się wybrać laureatów. Serdecznie wszystkim dziękujemy i już zapraszamy na następną nockę, która odbędzie się aż dwa razy w lutym.

Więcej informacji podamy wkrótce!

Noc Karnawałowa w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . 20 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się Noc Karnawałowa. Był to czas pełen atrakcji dla naszych młodych czytelników. P 20 stycznia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się Noc Karnawałowa. Był to czas pełen atrakcji dla naszych młodych czytelników. P Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top