sobota, 2 grudzień 2023, 06:02

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Kradzione przyczepy kempingowe
Kradzione przyczepy kempingowe

Kradzione przyczepy kempingowe

środa, 12 kwietnia 2023, 18:38 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Kradzione przyczepy kempingowe zatrzymane przez funkcjonariuszy zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w świnoujskim porcie.

  • Przyczepy o wartości 180 tys. zł skradziono w Szwecji.

8 kwietnia funkcjonariusze Oddziału Celnego w Świnoujściu – podczas wspólnych kontroli z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu – ujawnili przywóz do kraju dwóch kradzionych przyczep kempingowych o wartości 180 000 zł.

Funkcjonariusze oddziału ustalili, że przywożone przez obywateli polskich dwie przyczepy posiadają fałszywe tablice rejestracyjne. Okazało się, że zostały skradzione na terenie Szwecji. Zatrzymano trzech mężczyzn, w tym jednego poszukiwanego przez policję. Sprawę do dalszego postępowania przekazano świnoujskiej policji.

Małgorzata Brzoza

Rzeczniczka prasowa

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Kradzione przyczepy kempingowe Reviewed by on . Kradzione przyczepy kempingowe zatrzymane przez funkcjonariuszy zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w świnoujskim porcie. Przyczepy o war Kradzione przyczepy kempingowe zatrzymane przez funkcjonariuszy zachodniopomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) w świnoujskim porcie. Przyczepy o war Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top