wtorek, 6 czerwiec 2023, 12:45

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Kolejne zwycięstwo Gryfa Kamień Pomorski
Kolejne zwycięstwo Gryfa Kamień Pomorski

Kolejne zwycięstwo Gryfa Kamień Pomorski

czwartek, 04 maja 2023, 20:41 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Święto Konstytucji 3 Maja to także dzień, w którym sportowcy różnych dyscyplin sportowych spotykali się aby rywalizować między sobą. W tym dniu piłkarze Gryfa Kamień Pomorski podejmowali NKS Astrę Ustronie Morskie. Niestety potwierdziły się prognozy, że gospodarze liczą na zaliczenie kolejnych 3 punktów. Mecz można generalnie opisać, jako spotkanie piłkarskie do jednej bramki.

Należy jednak dodać że goście pomimo utraty kolejnych bramek, starali się choćby o zdobycie honorowego gola. Tak się jednak nie stało, a gospodarze wręcz przeciwnie próbowali dobić przyjezdnych dwucyfrowym wynikiem. Ostatecznie spotkanie w Kamieniu Pomorskim zakończyło się zwycięstwem Gryfa 8:0.

Strzelcami bramek w tym dniu byli:

Szymon Włodarek – 5

Kacper Wittbrodt – 1

Maciej Szwech – 1

Bartosz Sasin – 1

Obsada sędziowska:

Bernat K., Avdasev E., Tuszkiewicz J.

Kolejne zwycięstwo Gryfa Kamień Pomorski Reviewed by on . Święto Konstytucji 3 Maja to także dzień, w którym sportowcy różnych dyscyplin sportowych spotykali się aby rywalizować między sobą. W tym dniu piłkarze Gryfa K Święto Konstytucji 3 Maja to także dzień, w którym sportowcy różnych dyscyplin sportowych spotykali się aby rywalizować między sobą. W tym dniu piłkarze Gryfa K Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top