poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:10

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Dofinansowanie dla Biblioteki w Międzyzdrojach
Dofinansowanie dla Biblioteki w Międzyzdrojach

Dofinansowanie dla Biblioteki w Międzyzdrojach

środa, 31 maja 2023, 18:39 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, POWIAT

26 maja 2023 r. w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie podpisano umowę między Urzędem Marszałkowskim reprezentowanym przez Wicemarszałka Olgierda Kustosza a międzyzdrojską Biblioteką reprezentowaną przez Dyrektora Andżelikę Gałecką na dofinansowanie operacji pt. Międzyzdrojska Biblioteka – nowe horyzonty”, w wyniku której zostanie osiągnięty cel: „Poprawa wykorzystania walorów turystyczno-rekreacyjnych wzmacniająca związek mieszkańców z miejscem zamieszkania, wzbogacenie i rozszerzenie oferty turystycznej obszaru Gminy Międzyzdroje poprzez zakup sprzętu komputerowego do czytelni komputerowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach oraz sprzętu multimedialnego tj. konsoli do gier typu Xbox i Playstation, gogli do wirtualnej rzeczywistości, telewizora, drukarki ze skanerem oraz skanera 3D wykorzystywanego podczas wydarzeń kulturalnych.” Kwota dofinansowania to: 58 438,00.

Wniosek o dofinansowanie został złożony za pośrednictwem LGR Zalew Szczeciński z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Dofinansowanie dla Biblioteki w Międzyzdrojach Reviewed by on . 26 maja 2023 r. w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie podpisano umowę między Urzędem Marszałkowskim reprezentowanym przez Wicemarszałka Olgierda Kustos 26 maja 2023 r. w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie podpisano umowę między Urzędem Marszałkowskim reprezentowanym przez Wicemarszałka Olgierda Kustos Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top