poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Spotkanie z pisarką Ewą Bauer w kamieńskiej bibliotece
Spotkanie z pisarką Ewą Bauer w kamieńskiej bibliotece

Spotkanie z pisarką Ewą Bauer w kamieńskiej bibliotece

niedziela, 23 lipca 2023, 16:28 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

Księgarnia „Wiedza” wraz z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Ewa Bauer. Chociaż jest na co dzień pracuje jako prawnik, ale jej wielką miłością jest literatura. Miała pisanie książek pozostawić sobie na emeryturę , ale postanowiła to przyśpieszyć i w 2011 roku ukazała się jej debiutancka powieść „ W nadziei na lepsze jutro”. Kolejne powieści to: „Kruchość jutra”, „Kurhanek Maryli”, „Ucieczka przed życiem”. Są to powieści obyczajowo-psychologiczne.

W 2019 roku ukazał się pierwszy tom sagi rodzinnej z historią w tle – cyklu „Tułacze życie”, w kolejnych latach kolejne części.

W swojej twórczości porusza tematy trudne, występujące w relacjach międzyludzkich. Skupia się na emocjach, nie ocenia bohaterów, ale wskazuje mechanizmy jakim podlegają ich reakcje. Często powtarza, że jeśli choć jedną osobę poruszy jej twórczość, to już warto pisać. Jest miłośniczką „Małego Księcia”. Posiada kolekcję ponad siedemdziesięciu tłumaczeń tej książki na języki obce.

Spotkanie odbędzie się 26 lipca o godzinie 18.00 w kamieńskiej Bibliotece, na ulicy Wolińskiej 9.

Spotkanie z pisarką Ewą Bauer w kamieńskiej bibliotece Reviewed by on . Księgarnia „Wiedza” wraz z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Ewa Bauer. Chociaż jest na co Księgarnia „Wiedza” wraz z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Ewa Bauer. Chociaż jest na co Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top