poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:12

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Nie wodny, a WESTERNOWY PIKNIK RODZINNY już jutro!
Nie wodny, a WESTERNOWY PIKNIK RODZINNY już jutro!

Nie wodny, a WESTERNOWY PIKNIK RODZINNY już jutro!

środa, 26 lipca 2023, 20:25 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, społeczeństwo
W związku z trwającymi niskimi temperaturami, przenosimy naszego letniego Śmigusa-Dyngusa – PIKNIK WODNY – na późniejszy termin. W zamian za to, dzieciaki pobawią się w Dziki Zachód!
Gdzie? – W PARKU JPII przy Wieży Ciśnień, O której? – Bawimy się od 16:00 do 19:00
W planach są:

Wioska indiańska – kolorowanie TIPI i TOTEMÓW, Kącik plastyczny – koniki na patyku, mini totemy, opaski indiańskie,SZTALUGI – temat – ” Moja przygoda na Dzikim Zachodzie” oraz „W indiańskiej wiosce”,ANIMATOR i zabawy tematyczne, Przejażdżki konne, Konkurs lepienia z gliny – Temat: KONIE, SKAKAŃCE, ŁUKI – stoisko i konkurs, Gromowładni – stoisko rekonstrukcji historycznej, GIGA krosno tkackie – tworzenie wspólnej pracy, Malowanie Buziek u Pani Walentyna Jaźwińska ,Warkoczyki, KĄCIK MALUCHA… i wiele innych!

Masz ubiór kowbojski lub indiański? Poczuj z nami klimat i przenieśmy Kamień Pomorski w Dzikie Zachodniopomorskie! Wszelkie akcenty tematyczne mile widziane!
Masz stare prześcieradła, materiały? Na pikniku, przy GIGA KROŚNIE, przyjmiemy każdą ilość
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
Zespół Kamieńskiego Domu Kultury
Nie wodny, a WESTERNOWY PIKNIK RODZINNY już jutro! Reviewed by on . W związku z trwającymi niskimi temperaturami, przenosimy naszego letniego Śmigusa-Dyngusa - PIKNIK WODNY - na późniejszy termin. W zamian za to, dzieciaki pobaw W związku z trwającymi niskimi temperaturami, przenosimy naszego letniego Śmigusa-Dyngusa - PIKNIK WODNY - na późniejszy termin. W zamian za to, dzieciaki pobaw Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top