poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:00

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne „Morze zamknięte w lampionie…”
Rodzinne warsztaty plastyczne „Morze zamknięte w lampionie…”

Rodzinne warsztaty plastyczne „Morze zamknięte w lampionie…”

czwartek, 03 sierpnia 2023, 19:30 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

2 sierpnia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Morze zamknięte w lampionie…”.

Wspólnie z dziećmi, rodzicami, opiekunami i prowadzącymi zajęcia wykonaliśmy lampiony morskie ze słoików z wykorzystaniem farb, muszli i sznurka.Powstały fantastyczne prace, które dzieci zabrały na pamiątkę do domu.

W warsztatach wzięły udział dzieci uczęszczające na półkolonie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach,  a także  turyści, którzy aktualnie przebywają na wczasach w kurorcie. Wszyscy biorący udział w zajęciach na zakończenie warsztatów zrobili wspólne zdjęcie ze swoimi pracami. Uczestnicy mieli również okazję do wypożyczenia książek i gier.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie.

Część materiałów została zakupiona przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2023 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane w Bibliotece w Międzyzdrojach.

Starszy Bibliotekarz

mgr Joanna Wyrobek

 

Rodzinne warsztaty plastyczne „Morze zamknięte w lampionie…” Reviewed by on . 2 sierpnia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Morze zamknięte w lampionie…”. Wspólnie z dz 2 sierpnia 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Morze zamknięte w lampionie…”. Wspólnie z dz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top