poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 04:27

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Piknik Charytatywny „MUZYCY DLA JANY” W akcie solidarności z naszym kolegą z pracy, instruktorem muzyki i mężem Jany – Valeriim Burianenko!
Piknik Charytatywny „MUZYCY DLA JANY” W akcie solidarności z naszym kolegą z pracy, instruktorem muzyki i mężem Jany – Valeriim Burianenko!

Piknik Charytatywny „MUZYCY DLA JANY” W akcie solidarności z naszym kolegą z pracy, instruktorem muzyki i mężem Jany – Valeriim Burianenko!

poniedziałek, 07 sierpnia 2023, 20:35 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, REGION, społeczeństwo, zdrowie
NOWY TERMIN! 13 SIERPNIA 2023r. Marina Kamień Pomorski – Plac główny 14:00-17:30
Choroba bliskich często zaskakuje.. Nasz serdeczny kolega z pracy bardzo przeżywa stan swojej ukochanej żony – Jany. Robi wszystko, żeby zapewnić jej jak najlepsze warunki do rehabilitacji, po ciężkiej operacji i komplikacjach. Niestety koszty leczenia przewyższają możliwości jednej osoby, tu potrzebna jest cała społeczność!
Zjednoczmy się z tymi cudownymi ludźmi, którzy wiele dobrego zrobili dla innych! Zastanawiasz się jak pomóc? udostępnij post, link do zbiórki , dokonaj wpłaty w siepomaga.pl, przyjdź na nasz Piknik Charytatywny i korzystaj z odpłatnych atrakcji, zaproś na Piknik znajomych, przynieś swoje wyroby rękodzielnicze do sprzedaży na cele charytatywne polub stronę Uratujmy Janę i bądź na bieżąco poślij słowa wsparcia dla poszkodowanych pomyśl, w jaki sposób możesz pomóc i zaproponuj coś!
Link do zbiórki internetowej:

https://www.siepomaga.pl/jana-burianenko

Każde nawet najmniejsze wsparcie ma moc!
Valerii Burianenko Jana Burianenko
Do zobaczenia !
Zespół Kamieńskiego Domu Kultury
Piknik Charytatywny „MUZYCY DLA JANY” W akcie solidarności z naszym kolegą z pracy, instruktorem muzyki i mężem Jany – Valeriim Burianenko! Reviewed by on . NOWY TERMIN! 13 SIERPNIA 2023r. Marina Kamień Pomorski - Plac główny 14:00-17:30 Choroba bliskich często zaskakuje.. Nasz serdeczny kolega z pracy bardzo przeży NOWY TERMIN! 13 SIERPNIA 2023r. Marina Kamień Pomorski - Plac główny 14:00-17:30 Choroba bliskich często zaskakuje.. Nasz serdeczny kolega z pracy bardzo przeży Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top