poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:13

Strona główna » WYDARZENIA » kronika zdarzeń » Nielegalne punkty hazardowe w Dębnie zamknięte przez KAS
Nielegalne punkty hazardowe w Dębnie zamknięte przez KAS

Nielegalne punkty hazardowe w Dębnie zamknięte przez KAS

sobota, 02 września 2023, 17:37 Kategoria: kronika zdarzeń, REGION
  • Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła dwa nielegalne punkty hazardowe w Dębnie.
  • Zabezpieczyliśmy automaty do gier, komputery i gotówkę na wypłaty dla graczy.
  • Za urządzanie nielegalnych gier hazardowych grożą surowe kary.

Zamknęliśmy dwa nielegalne punkty hazardowe ulokowane na miejskim targowisku w Dębnie.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wraz z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu przeszukali dwa kioski sklepowe, w których organizowano nielegalne gry hazardowe na tradycyjnych automatach do gier oraz gry online. Tradycyjnie oba punkty miały okna oklejone ciemną, nieprzezroczystą folią. Oba punkty objęte były monitoringiem i miały zamknięte drzwi, dlatego funkcjonariusze musieli użyć siły aby do nich wejść.

Zabezpieczyliśmy pięć tradycyjnych automatów do gry, 12 komputerów, na których oferowano nielegalne gry hazardowe. Wśród zabezpieczonych przedmiotów znajduje się też komputer obsługi i pięć telefonów komórkowych. Zabezpieczyliśmy też gotówkę w kwocie 3.010 zł i 30 EUR.

Przesłuchaliśmy cztery osoby – jednego gracza i trzy osoby podejrzewane o organizację nielegalnego hazardu. Pracownikom, organizatorom tego procederu postawiono zarzuty organizowania nielegalnych gier hazardowych.

Kolejna już współpraca z myśliborskimi policjantami pokazała, że wspólnie możemy lepiej realizować nasze zadania.

Tego rodzaju nielegalne działanie jest przestępstwem karnym-skarbowym zagrożonym m.in. karą pozbawienia wolności do lat trzech oraz karą administracyjną w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego zakwestionowanego komputera

Małgorzata Brzoza

Rzecznik prasowy

Izby Administracji Skarbowej

w Szczecinie

Nielegalne punkty hazardowe w Dębnie zamknięte przez KAS Reviewed by on . Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła dwa nielegalne punkty hazardowe w Dębnie. Zabezpieczyliśmy automaty do gier, komputery i gotówkę Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zamknęła dwa nielegalne punkty hazardowe w Dębnie. Zabezpieczyliśmy automaty do gier, komputery i gotówkę Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top