poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:08

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Tradycje muzyczne regionu
Tradycje muzyczne regionu

Tradycje muzyczne regionu

piątek, 15 września 2023, 18:38 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, REGION, społeczeństwo

Kamieńska Biblioteka wraz z Zespołem Ludowym Stawnianki i Stowarzyszeniem Strefa Dźwięku zaprasza, 20 września 2023 na godz. 16.00 do siedziby Biblioteki na ulicę Wolińską, na warsztaty ze współczesnej muzyki ludowej, których celem jest pokazanie jak w różnorodny sposób twórcy Ziem Zachodnich mieszali ze sobą różne tradycje muzyczne, które przywozili ze swych rodzinnych stron.
Na warsztatach dowiemy się wielu ciekawych informacji o muzyce ludowej, nauczymy się kilku pieśni, które wykonamy wspólnie na powarsztatowym koncercie o godz. 18.00.
Zapraszamy serdecznie na wspólne rozmowy i śpiew rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych.

Warsztaty i koncert realizowane są w ramach realizacji programu dotacyjnego BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.

Tradycje muzyczne regionu Reviewed by on . Kamieńska Biblioteka wraz z Zespołem Ludowym Stawnianki i Stowarzyszeniem Strefa Dźwięku zaprasza, 20 września 2023 na godz. 16.00 do siedziby Biblioteki na uli Kamieńska Biblioteka wraz z Zespołem Ludowym Stawnianki i Stowarzyszeniem Strefa Dźwięku zaprasza, 20 września 2023 na godz. 16.00 do siedziby Biblioteki na uli Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top