środa, 6 grudzień 2023, 18:25

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Spotkanie autorskie z Moniką Richardson – zapowiedź
Spotkanie autorskie z Moniką Richardson – zapowiedź

Spotkanie autorskie z Moniką Richardson – zapowiedź

czwartek, 28 września 2023, 19:44 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na wieczór autorski z dziennikarką, prezenterką i iberystką Moniką Richardson, który odbędzie się 2 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach (Plac ratuszowy 1). Spotkanie organizowane jest w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Monika Richardson studiowała iberystykę, uczyła języka angielskiego w czasie studiów, pracowała w reklamie i firmie komputerowej. Niedawno założyła butikową szkołę językową Richardson School, jest honorową Ambasadorką Polskiego Bursztynu. Była redaktorem naczelnym miesięcznika „Zwierciadło”, prowadziła audycję Radio Złote Przeboje oraz programy telewizyjne m.in. „Pytanie na śniadanie”, „Strefa otwarta” czy „Europa da się lubić”. Jest autorką książek „Moja Europa da się lubić ” ,”Lubię być Polakiem”, „Kuchnia Kobiet „, a także współautorką „Polki na bursztynowym szlaku” i „Pożegnanie z Anglią”.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie autorskie z Moniką Richardson – zapowiedź Reviewed by on . Zapraszamy na wieczór autorski z dziennikarką, prezenterką i iberystką Moniką Richardson, który odbędzie się 2 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 Zapraszamy na wieczór autorski z dziennikarką, prezenterką i iberystką Moniką Richardson, który odbędzie się 2 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top