środa, 6 grudzień 2023, 19:17

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Spotkanie z pisarką Agnieszką Zakrzewską
Spotkanie z pisarką Agnieszką Zakrzewską

Spotkanie z pisarką Agnieszką Zakrzewską

poniedziałek, 02 października 2023, 19:53 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W czwartek mieliśmy przyjemność gościć w progach kamieńskiej Biblioteki Agnieszkę Zakrzewską, autorkę kilkunastu powieści. Pisarka, która na co dzień mieszka w Holandii, większość akcji swych powieści umieszcza właśnie w tym kraju.

Zebrani mogli wysłuchać krótkich recenzji książek napisanych przez Panią Agnieszkę. Sięga ona po różnorodną tematykę, od typowo obyczajowej i romansowej poprzez powieści z wątkiem historycznym, zbeletryzowane biografie, aż po kryminał i thriller.

Czytelników najbardziej zainteresowała powieść o Annie Frank pt. „Gwiazdy nigdy nie gasną”. Po zakończeniu spotkania można było zakupić książki, a w prezencie otrzymać zakładkę i magnesik oraz holenderskie ciasteczko.  Było to bardzo miłe spotkanie z niezwykle sympatyczną i otwartą Panią Agnieszką.

 

Spotkanie z pisarką Agnieszką Zakrzewską Reviewed by on . W czwartek mieliśmy przyjemność gościć w progach kamieńskiej Biblioteki Agnieszkę Zakrzewską, autorkę kilkunastu powieści. Pisarka, która na co dzień mieszka w W czwartek mieliśmy przyjemność gościć w progach kamieńskiej Biblioteki Agnieszkę Zakrzewską, autorkę kilkunastu powieści. Pisarka, która na co dzień mieszka w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top