środa, 6 grudzień 2023, 19:32

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Spotkanie autorskie z Anną Partyką-Junge
Spotkanie autorskie z Anną Partyką-Junge

Spotkanie autorskie z Anną Partyką-Junge

czwartek, 19 października 2023, 20:50 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W poniedziałek, 23 października 2023, na godzinę 17.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Partyką-Junge. Autorka urodziła się i wychowała w Świnoujściu. Jest absolwentką Studium Nauczycielskiego w Szczecinie. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu (Filia w Szczecinie).

Poetycko debiutowała w roku 1977 w tygodniku „Spojrzenia”.

Mówi o sobie, że jest: kobietą dojrzałą, ale nadal przepełnioną różnymi miłościami. Do sztuki, świata, muzyki, ludzi. Czasem mówi o sobie, że jest bańką mydlaną , bo unosi w sobie lekkość oraz paletę obrazów, które maluje nie tylko słowami. Muzyk, poetka i pisarka. Kobieta pełna empatii, rozdająca uśmiech i dobre słowo. Fascynuje ją psychologia i związki międzyludzkie.

Wydała kilka powieści: „Puzzle”, „Monopoly-gra o wszystko”, „Na krawędzi uczuć” czy „Rezonans czasu”. Ukazało się kilka almanachów poezji z utworami autorki.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

 

Spotkanie autorskie z Anną Partyką-Junge Reviewed by on . W poniedziałek, 23 października 2023, na godzinę 17.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Part W poniedziałek, 23 października 2023, na godzinę 17.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Part Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top