środa, 6 grudzień 2023, 19:14

Strona główna » WYDARZENIA » kultura i sztuka » Spotkanie z Anną Partyką-Judge
Spotkanie z Anną Partyką-Judge

Spotkanie z Anną Partyką-Judge

środa, 25 października 2023, 19:14 Kategoria: kultura i sztuka, przyroda

W poniedziałek, 23 października, gościliśmy w naszej kamieńskiej Bibliotece na spotkaniu autorskim Annę Partykę-Judge, która urodziła się i wychowała w Świnoujściu. Obecnie mieszka w słonecznej Hiszpanii.

Jest absolwentką Studium Nauczycielskiego w Szczecinie. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu (Filia w Szczecinie). Przez szereg lat pełniła funkcję prezesa Klubu Literackiego „Na Wyspie”.

Wydała kilka powieści: Puzzle, Monopoly- gra o wszystko, Na krawędzi uczuć, Rezonans czasu. Ukazało się kilka almanachów z poezją Anny Partyki-Judge, jak: Zanim rozwieje wiatr, Wyspiarskie klimaty.

Spotkanie w dość kameralnym gronie było przesympatyczne. Ania (tak prosiła, aby do niej mówić) zniosła wszelkie bariery między nią a czytelniczkami. Czuć było, że bardzo lubi rozmowy z innymi. Rozdawała uśmiechy na prawo i lewo. Wyczuwało się życzliwość i ciepło od niej bijące. Opowiadała o swojej twórczości, o planach na przyszłość.

Fotografie: Anika Marszałek

Spotkanie z Anną Partyką-Judge Reviewed by on . W poniedziałek, 23 października, gościliśmy w naszej kamieńskiej Bibliotece na spotkaniu autorskim Annę Partykę-Judge, która urodziła się i wychowała w Świnoujś W poniedziałek, 23 października, gościliśmy w naszej kamieńskiej Bibliotece na spotkaniu autorskim Annę Partykę-Judge, która urodziła się i wychowała w Świnoujś Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top