środa, 6 grudzień 2023, 19:11

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Uroczystości ku czci św. Huberta w Kamieniu Pomorskim
Uroczystości ku czci św. Huberta w Kamieniu Pomorskim

Uroczystości ku czci św. Huberta w Kamieniu Pomorskim

poniedziałek, 30 października 2023, 22:17 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, przyroda, REGION, społeczeństwo

Regionalne obchody Dnia św. Huberta i zarazem zwieńczenie obchodów jubileuszu 100 lecia związku odbyły się w kamieńskiej konkatedrze. Po uroczystej mszy świętej w oprawie myśliwskiej, myśliwi wraz z rodzinami oraz wierni przeszli w pochodzie na ul. Mickiewicza tzw. zamkniętą  gdzie odbywał się festyn ekologiczno – myśliwski. W programie zorganizowane zostały m.in. gry i zabawy dla najmłodszych.

Jednak  szczególną uwagą cieszyła się kuchnia myśliwska i serwowane potrawy z dziczyzny czy przysłowiowa pajda chleba ze smalcem to coś, na co skusiło się wielu przybyłych gości. W trakcie festynu ogłoszono także wyniki Konkursu Plastycznego pt. ,,Mieszkańcy Lasu”. Jak się okazało do biura organizatora tego konkursu, czyli Kadeku wpłynęło bardzo wiele prac wykonanych różnymi technikami. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że uczestnicy konkursu poprzez swoje prace okazali swoją bliskość z otaczającą ich przyrodą.

Uroczystości ku czci św. Huberta w Kamieniu Pomorskim Reviewed by on . Regionalne obchody Dnia św. Huberta i zarazem zwieńczenie obchodów jubileuszu 100 lecia związku odbyły się w kamieńskiej konkatedrze. Po uroczystej mszy świętej Regionalne obchody Dnia św. Huberta i zarazem zwieńczenie obchodów jubileuszu 100 lecia związku odbyły się w kamieńskiej konkatedrze. Po uroczystej mszy świętej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top