środa, 6 grudzień 2023, 18:53

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek
Spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek

Spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek

poniedziałek, 06 listopada 2023, 18:34 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek, które odbędzie się 10 listopada (piątek) o godzinie 17:00.

Autorka kilkunastu bestsellerowych powieści, debiutowała w 2015 roku powieścią „Nie zmienił się tylko blond”. Od tego momentu, zabawne i lekkie serie powieściowe oraz powieści poruszające trudniejsze tematy, podbijają serca czytelniczek w całej Polsce.

Także na półkach kamieńskiej Biblioteki można znaleźć wiele tytułów Pani Agaty Przybyłek.

Spotkanie zorganizowane jest w ramach programu BLISKO, projektu pt. „Biblioteka -wspólna przestrzeń kultury”, dofinansowanemu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

Spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek Reviewed by on . Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek, które odbędzie się 10 listopada (piątek) o godz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza na spotkanie autorskie z Agatą Przybyłek, które odbędzie się 10 listopada (piątek) o godz Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top