środa, 6 grudzień 2023, 18:18

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Bal Andrzejkowy w międzyzdrojskiej bibliotece
Bal Andrzejkowy w międzyzdrojskiej bibliotece

Bal Andrzejkowy w międzyzdrojskiej bibliotece

niedziela, 19 listopada 2023, 16:20 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, rozrywka, społeczeństwo

17 listopada 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbył się Bal Andrzejkowy dla dzieci i młodzieży.

Jak na andrzejki przystało, podczas spotkania było wiele wróżb, zabaw tanecznych oraz przebieranek. Niespodziewanym gościem naszego wieczoru była cyganeczka Karolcia, która w tajemniczej atmosferze wróżyła z kart naszym przybyszom oraz przepowiadała przyszłość wpatrując się przenikliwie w kryształową kulę…

W międzyczasie dzieci dowiadywały się kim zostaną w przyszłości. Jak się okazało chłopiec w stroju piłkarza będzie piłkarzem, a córka cukiernika… cukiernikiem! Następnie by się trochę rozruszać „pogibaliśmy” się w rytm muzyki z balonami, ale zdecydowanie lepiej wypadł nam grecki taniec „Sirtaki”, czyli popularna „Zorba”!

Nie zabrakło oczywiście wyścigu butów, szczęśliwego rzutu monetą i konkursu na najlepsze przebranie.

Bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że widzimy się w przyszłym miesiącu na zabawie świątecznej. Więcej informacji wkrótce. Dziękujemy i do zobaczenia!

Bal Andrzejkowy w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . 17 listopada 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbył się Bal Andrzejkowy dla dzieci i młodzieży. Jak na andrzejki przystało, podczas sp 17 listopada 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbył się Bal Andrzejkowy dla dzieci i młodzieży. Jak na andrzejki przystało, podczas sp Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top