czwartek, 6 październik 2022, 16:46

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Za kradzież desek grozi mu nawet 5 lat więzienia
Za kradzież desek grozi mu nawet 5 lat więzienia

Za kradzież desek grozi mu nawet 5 lat więzienia

czwartek, 10 października 2013, 10:11 Kategoria: Gmina Wolin

Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę, który z tartaku ukradł deski o wartości 1500 zł. Sprawca przyznał się do zarzutu kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 6 października w tartaku na terenie gminy Wolin. Właścicielka zauważyła brak 9 sztuk desek o długości około 7 metrów o czym poinformowała dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, gdzie znajdują się skradzione przedmioty. Jak tłumaczył policjantom19-letni sprawca, deski planował sprzedać za 700 zł. Utracone mienie przekazano właścicielom.

 

st.sierż. Marta Szołtun

Za kradzież desek grozi mu nawet 5 lat więzienia Reviewed by on . Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę, który z tartaku ukradł deski o wartości 1500 zł. Sprawca przyznał się do zarzutu kradzieży. Gro Policjanci z Komisariatu Policji w Wolinie zatrzymali mężczyznę, który z tartaku ukradł deski o wartości 1500 zł. Sprawca przyznał się do zarzutu kradzieży. Gro Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top